Michał Seget

michalBuszując w sieci, szukając CzegośTamBardzoPotrzebnego obiło mi się o oczy takie zdanie „Jak tylko skoncentrujesz swoją energię (…) na poszukiwaniu tego, co uwielbiasz, życie stanie się bogatsze, marzenia zaś spełnią się łatwo.” ( autor: Robin S. Sharma ).

To tekst doskonale opisujący naszego kolejnego Mężczyznę z Węgla, człowieka który połączył swoje pasje w jedną całość, znajdując tym samym swój przepis na siebie, i na sukces.

Oto on: Michał Seget…człowiek pełen pasji do aktywności, podróży, ludzi i… jedzenia

https://www.facebook.com/michal.michall.14
https://www.facebook.com/Generacja4.0

Pasja do aktywności – Jest instruktorem fitness z ponad 10letnim stażem ( Zumba, BodyPump, BodyBalance-pilates, yoga, stretch, aqua, spin, i wiele innych ). Od lat z niesłabnącą energią, ogromną radością i zapałem pracuje z ludźmi, i dla ludzi… tłumy na jego zajęciach mówią same za siebie

Pasja do podróży – kiedy tylko może służbowo lub prywatnie wyjeżdża: poznaje, chłonie, ogląda, doświadcza, dostrzega, smakuje…

Pasja do ludzi – sam jest wulkanem pozytywnej energii, i co ważne potrafi również tą energią obdarzać …Właśnie z fascynacji ludźmi i z marzeń zrodziła się Generacja 4.0 czyli właściwie połączenie powyższych pasji w jedną całość, jeden projekt. Na dodatek Michał jest pedagogiem i to wyjątkowo cenionym i szanowanym przez swoich podopiecznych.

Pasja do jedzenia – hmmmm tu czekamy na jakiś wspólny obiad

Foto: ze zbiorów Michała

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s