Anna KOWALOOVA Kowalczyk – Szefowa

!!!!!ania356

Są ludzie, którzy mają w sobie coś tak niezwykłego, że kiedy tylko wchodzą do jakiegoś pomieszczenia – wydaje się, że zrobiło się jakoś tak jaśniej, cieplej, przytulniej, radośniej…że za oknem właśnie wyszło słońce…

Czyli już wiadomo o kim dziś będzie, nieprawdaż??

Nadeszła wreszcie chwila, żeby przedstawić Wam naszą capo di tutti capi…Szefową Projektu Metropolitanin, pomysłodawczynię, przywódczynię, wodza….i fotografa ( fotografika? )

Długo, bardzo długo zbierałam się do napisania tekstu o Ani, z tym, że cokolwiek rodziło się w mojej głowie nie było satysfakcjonujące… W zamyśle miało być dowcipnie, trochę przewrotnie, z przekąsem i szczyptą chilli …a wychodziło coś na kształt… no dobra – NIE WYCHODZIŁO…

pisałam – skreślałam –dopisywałam – wyrzucałam – wkurzałam się, że nie tak – że za mało – że nie dość trafnie – ehhhhh (&%$#@*!! *^## )

Poprosiłam więc o pomoc kilku jej znajomych, wysyłając wiadomość z prośbą o napisanie JEDNEGO ZDANIA o Ani …

Oto co otrzymałam w odpowiedzi… taka właśnie jest Szefowa – ONA – Anna Kowalczyk Kowaloova

„Anna kojarzy mi się bielą – ale nie bielą zwykła a bielą śniegu od której odbija się słońce w pogodne dni. Co o niej myślę? Nie znam bardziej interesującej kobiety;) „
Łukasz Jungto

„O Ani w jednym zdaniu? A to sie tak da?” Karol Operhalski

„Ania kojarzy mi się na pewno z konsekwencja-jak sobie cos postanowi to całymi siłami dąży do realizacji celu, stanowcza i konkretna – nie da sobie w kaszę dmuchać, osoba z wieloma pasjami-wcześniej taniec, teraz fotografia, jednocześnie pomocna i uczynna. Trudno ją podsumować w jednym zdaniu.”
Agnieszka Kozioł-Langer

„Anię „znam” tylko z wymiany paru słów Ale ma przesympatyczny sposób bycia Energiczna i zjawiskowa Nasiąknięta pozytywnie i najbardziej w Ani podoba mi sie to… że mnie lubi to oczywiście był żart”
Marek Ziniewicz

Podziwiam organizację, wytrwałość, konsekwencję w działaniu i że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych:)
Anna Wienc-Kasperczak

No cóż,trudno mi się wypowiedzieć jednym zdaniem na temat Ani Kowaloovej z tego względu że mało ją znam. Chyba bardziej znam Anię medjalnie. Fakt spotkaliśmy się w Centrum Informacji Turystycznej w Sosnowcu na spotkaniu (1spotkanie) grupy fotograficznej 4Photo.Muszę przyznać że mile wspominam nasze 1 spotkanie bo Ania naprawdę jest b.ciekawą osobowością.Mówią że pierwsze wrażenie poznanej osoby jest najprawdziwsze. Bardzo mile nam się rozmawiało i wymieniliśmy się wizytówkami .Potem kontakt na facebooku,i tak się zaczęło. Na pewno Ania jest b.ciekawą osobą o wesołym usposobieniu. Szalenie inteligentną osobą jest co widać i słychać w rozmowie. Zna się na b.wielu dziedzinach, kontaktowa, logiczna, wygadana, czysta polszczyzna (gwarę śląską też),urok osobisty (jest ładna w rysach ma to coś-tajemnicę)co facetom się podoba. W skrócie mówiąc w towarzystwie Ani nikt nie ma prawa się nudzić. Warto poznawać takie kobitki jak Ania Kowaloova bo to dla mnie i dla nas jest z pożytkiem. Przy takich osobowościach z charyzmą jak Ania można się czegoś pozytywnego nauczyć. Z tego co zdążyłem zauważyć ja i Ania mamy dużo wspólnych pasji, zainteresowań, stylów, podobne gusta i lubimy towarzystwo, wino i śpiew;-)muzyczne też. Myślę że odpowiedziałem na pani prośbę a zrobiłem to z przyjemnością bo Ania jest super;-)
Adam Śmietana

„..to ciepła, serdeczna i uśmiechnięta osoba, skromna a zarazem zdecydowana, odważna twardo stąpająca po ziemi romantyczka.”
Przemek Gliński

„Wiesz o Kowalovej nie da się tak w jednym zdaniu tym bardziej że to moja przyjaciółka”
Katarzyna Oswald

pozdrawiam @lice

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s