Alicja Turuk @lice – Pani Reaktor

@licePanią (Redaktor) Reaktor (wg. Kowaloopedii określenie osoby o bliżej nie określonych zasobach energii) poznałam w ubiegłym millenium. Tak… w minionym tysiącleciu kiedy modne były przepowiednie dotyczące końca świata, a sama nosiłam wstążki we włosach i białe podkolanówki (Hej! ładnie to tak się śmiać z sarnich nóżek i podkolanówek małej Kowaloovej, hm? Ładnie tak?). Wracając do końca świata – bez obaw, na nudę podczas długich jesiennych wieczorów nie będziemy narzekać. Tematów do rozmów nie braknie, ponieważ ona jest studnią słów i ciekawych treści. Rzucasz kamień i nie słyszysz aby uderzał o dno.

Można zacząć z nią o włosach, poprzez rachunek na płaszczyźnie zespolonej, kończąc na wywodach czysto politycznych. Zresztą nie będę się zbytnio rozpisywała. Wszystkie błyskotliwe teksty na profilu Projektu wychodzą waśnie spod jej pióra.
Oczywiście nie ma dla niej rzeczy NIE DO OGARNIĘCIA.
Chcę linę – pyta jakie fi?
Pomyślę o gorylu z Kongo – mówi, że na poniedziałek.
Niemal zastałam sanki Mikołaja pod swoim domem… w lipcu!! (Serio! Serio!)Wszystko to jednak traci na znaczeniu, ponieważ to jest bardzo bezinteresowna i szczera osoba.
Ale nie… nie pogłaszcze po grzywce jak człowiek głupotę zrobi. Może nawet w kostkę kopnie, ale zawsze można na nią liczyć.
Kiedy ocieram się o znajomość z jakąś niebanalną osobą, która ujmuje mnie jedną ze swoich cech, a która jest dla mnie nieprzeciętnie pozytywna, zawsze wtedy zastanawiam się gdzie ja byłam, jak Bozinka rozdawał talenty?
Na pewno w kolejce za nią. A że ma gębę niewyparzoną, to niewiele mi zostało do zgarnięcia.O kim mowa?
Jak to o  kim?!
O @lice  ( Alicja Turuk )

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s